Native app laten ontwikkelen in Flutter

Iconica is een gespecialiseerde partner voor het ontwikkelen van mobiele apps in Flutter. De digitale wereld en de fysieke wereld elkaar laten versterken in de vorm van maatwerk software is wat wij tof vinden, wat wij leuk vinden om te doen!

Design training
Het ontwikkelen van native apps in Flutter van Google

Dit doen wij design gedreven en volledig transparant

De gebruiker centraal stellen, dat is wat wij graag doen in onze trajecten voor het ontwikkelen van native apps in Flutter. Door het ontwikkelen van snelle prototype’s van de app halen wij snel informatie op bij de mensen die er echt toe doen, de doelgroep. Transparantie en snelle iteraties zijn hierbij kenmerkend want wij geloven in het samen komen tot een resultaat.

De kenner voor je Flutter apps

Native apps met Flutter van Google

Veel van onze tijd besteden wij aan het bouwen van maatwerk software trajecten. We ontwikkelen onze apps in Flutter van Google en zijn een van de eerste in Nederland die ingestapt zijn in dit framework. Hiermee kunnen we met 1 team voor beide platformen ontwikkelen. Heb je vragen over Flutter of over het ontwikkelen van een app?

Web en app development

Direct contact met de experts voor jouw mobiele app

Spar over je idee met Jeroen

Jeroen Salemink
×

Met wie wil je spreken?

× Hoe kan ik je helpen?